Co oznaczają białe plamy na ciele u 22-latki?

Witam, mam 22 lata, kiedy skończyłam 11 lat na ciele pojawiły mi się pierwsze białe plamy(w miejscu intymnym) 3 lata temu pojawily się kolejne plamy wokół oczu, oraz koło bioder. Do czego mam często czerwona i sucha skórę, wyskakują mi czerwone krostki wokół tych białych małych plamek, które swedza. Ręce mam pokryte czerwonymi plamkami bardzo małymi, ktore są prawie nie widoczne. Skórę mam sucha wokół bioder, jakby się zluszczala. W rodzinie moja kuzynka ma podobne plamy jedynie na rękach i moja ciocia, z czego lekarz jej powiedział, że to od słońca, lecz chyba tak nie jest skoro ja też to mam i na dodatek swędzi. Proszę o pomoc, PS. Mam już kolejna wizytę u dermatologa, ale niepokoi mnie to że to wszytsko swędzi, skóra sie zluszcza i jest bardzo sucha, wcześniej tego nie było. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.