Białe plamki na skórze u 33-latki

OD KILKU DNI TO MAM,DZIS POJAWILY SIE KOLEJNE BIALE PLAMY KTORE NIE SWEDZA I NIEDA SIE ICH POKRYC NICZYM NAWET SAMOOPALACZEM. CZY TO BIELACTWO?? CZY TEZ LUPIEZ PSTRY?? BYLAM U DERMATOLOGA I ON SAM NIEWIE CO TO.MYJE SIE NIZORALEM SMARUJE CLOTRIMAZOLUM A DZIS KOLEJNE PLAMKI WYSKOCZYLY NA RAMIONACH I NOGACH http://www.fotosik.pl/zdjecie/411361ca0755bd55

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.proszę koniecznie ponownie udac się dolekarza dermatologa.