W jaki sposób pozbyć się znamion na całym ciele?

mam pełno znamion na calym ciele , pełno pieprzy duzch małych, sporo naczyniaków, jak się mozna ich pozbyć najgorszy jest ten pieprz na szyi, jak go usunąc ? cały czas jest wystawiony na słońce i przez to sie powoli powiększa anie moge chodzic w chscie wlecie cały czas , sporo tez na twarzy , dekoldzie to jest okropne czy mozna usunąc takie zmiany w instytucie medycyny estetycznej np.laserem czy sie da w inny sposób miałam juz naczynka zamykane laserem na twarzy ale miałam opuchniecie

Witam należy zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, lekarz obejrzy zmiany na skórze. Najczęściej takie zmiany usuwa się za pomocą lasera. przez okres 3 tygodni nie zaleca się wystawiania skóry na slońce .

Znamiona skórne należy obserwować, to po pierwsze.
Po ocenie znamion lekarz decyduje czy i które znamiona można usunąć. Niektóre znamiona trzeba usunąć chirurgicznie i zbadać histopatologicznie inne można usunąć laserowo. Bez konsultacji jednak nie można noc powiedzieć.
Ewa Rybicka