Czerwona plamka na kolanie

Witam.dostalam na kolanie czerwona plamke,mam to juz od roku i na drugim kolanie teraz tez sie pojawila, ktora co jakis czas swedzi ,a jak ja podrapie pokazuja sie zgrobione biale plamki,co to jest i czym mozna to leczyc?Z gory dziekuje za odpowiedz

Niezmierne trudno jest postawic diagnoze w oparciu o samopis zmian. Przyczyn moze byc wiele, od wyprysku, po nawet luszczyce. Diagnoze pomoze postawic dermatolog.