Czerwona wysypka pod oczami u 15-miesięcznego dziecka

Witam, córka ma skończone 15 m-cy i od około 6 miesięcy pod jej oczami pojawiła się czerwona kaszkowata wysypka /bardzo mało tego jest/ i czasem pojawia się też na powiekach ale dosłownie pojawia się w większej ilości i po około 2-3 dniach jest tego bardzo mało. Dermatolog u którego byliśmy stwierdził, że może to być początek AZP a okulistka że to alergia. Dodam, że ani maść od dermatologa ani kropelki od okulistki NIE pomagają. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza alergologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Można także ponownie udać się do lekarza pediatry, który po przeanalizowaniu dotychczasowego postępowania określi odpowiednie dalsze postępowanie.