Czerwona wysypka w okolicy ust

Witam, Mam 34 lata ,jestem kobietą.Od 5 miesięcy w okolicy ust i nosa pojawiła się czerwona wysypka(czerwone plamy).Wysypka jest czerwona, raz bardziej zaogniona raz mniej, a pod koniec dnia pojawiają się na niej łuski.Smarowałam to miejsce strydami, maściami na atopowe zapalenie skóry,ale to nic nie pomagało, a raczej powodowało większe zaczerwienienie.Skróra w tych miejscach jest sciągnięta i czasem swędząca. Wygląda to bardzo nieestetycznie i zle się z tym czuję.Proszę o poradę co robic:-)?

Jednym z możliwych wariantów jest zapalenie wokółustne. Proszę odstawić maści sterydowe i pójść do dermatologa, bo sama Pani sobie z tym nie poradzi.