Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwona i swędząca wysypka na skórze pleców

Witam! Mam 21lat i od 1,5roku mam czerwone, swędzące plamy i wysypki na plecach, brzuchu,rękach,ramionach,szyi i twarzy,lekarze stwierdzili atopowe zapalenie skóry i przepisują maści immunosupresyjne,którymi muszę smarować się cała i opakowanie starcza mi na parę tygodni.Dodatkowo mam cały czas zapalenie spojówek.Testy alergiczne wychodzą ujemnie, IgE niskie.Piorę w orzechach, powyrzucałam z domu dywany, zwierząt nie mam.Wszystko zaczęło się odkąd rozpoczęłam współżycie.Proszę o pomoc.Pozdrawiam
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Co wiesz o alergii pokarmowej u dzieci?

Sprawdź, czy tej choroby można uniknąć, np. odpowiednim odżywianiem w czasie ciąży. Z filmu dowiesz się również, czy alergia jest chorobą, z której nie można zostać wyleczonym, a także kiedy najlepiej badać dzieci pod kątem alergii.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie napisała Pani podstawowej informacji, tj. czy stosowane leki na atopowe zapalenie skóry są skuteczne. Jeśli tak, proszę je dalej stosować - nawet jeśli taka terapia wymaga dużo zaangażowania. Jeśli nie są skuteczne sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą dermatologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy