Czerwone dłonie a praca przy komputerze

Od kilku lat często dłonie robią mi się mocno czerwone, szczególnie od wewnątrz. Jak uniosę ręce do góry to wraca ich normalny koloryt. Co może być przyczyną? Jestem osobą mało aktywną fizycznie i bardzo dużo pracuje przy komputerze.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże naczyniowe. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl