Czerwone gardło i wrzód na szyi

Witam, od miesiąca mam czerwone gardło, obecnie przebywam w górach. Jakiś tydzień temu na szyi pojawił mi się wrzód. Teraz jest już prawie wygojony zostało mi po nim zgrubienie. A jakieś 4 dni temu zaczęła mnie ta strona szyi boleć, nie wiem czy to nie węzły chłonne dodatkowo obok prawie wyleczonego wrzoda zrobiła mi się następna chrostka. Biore duomox. Po nim ból mi trochę zelżał. Pytanie czy jak za 4 dni pojde do swojego lekarza to nic mi sie nie stanie i co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.