Czerwone i drobne krostki na twarzy i brzuchu u 5-tygodniowego dziecka

Moje dziecko ma 5 tygodni i ostatnio zaobserwowałam na twarzy i brzuszku mojego dziecka czerwone i drobne krostki. Najwięcej jest ich na czole i policzkach. Czy to może być uczulenie albo alergia. Proszę o pomoc. Dziękuje Kasia

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jak najbardziej może to być odczyn alergiczny. Wskazana konsultacja z pediatrą.