Czerwone krostki na biodrach u półtorarocznego dziecka

Witam.Mój synek ma półtora roku.Od pewnego czasu zaobserwowałam u niego czerwone krostki na biodrach zlewające się w całość.Nie zmieniałam ,proszku ani płynu do kąpieli dziecka.Nie wiem od czego to się stało ani jak to leczyć.Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany najpewniej mają tło alergiczne lub infekcyjne. Sugeruję konsultację z lekarzem pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko, oceni zmiany oraz wdroży właściwe postępowanie.