Czerwone krostki z białym czubkiem na klatce piersiowej i na plecach

Moja córka ma 13 lat i wyskoczyły jej czerwone krostki z białym czubkiem na klatce piersiowej na plecach i powoli robią jej się na rękach co t może być ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany to najpewniej krostki trądzikowe. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ lub specjalistą dermatologiem, który oceni skórę oraz wdroży właściwe postępowanie.