Małe krostki z białym czubkiem w okolicy intymnej

Witam. Od bardzo długiego czasu mam małe krostki z czymś białym na miejscu intymnym nie bolą mnie ani nie swędzą ale czy mogą być groźne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krostki to najpewniej zakażenie mieszków włosowych. Koniecznie powinna Pani jednak skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni krostki oraz ew. zaleci właściwe leczenie.