Białe krostki na łechtaczce

Witam. OD jakiegoś czasu mam dwie krostki białe na łechtaczce (coś podobnego do syfków) ostatnio wygniotłam jednego ale znów sie pojawił. Wizytę u Ginekologa mam dopiero za dwa tygodnie. Troszkę się martwię gdyż nie wiem co to jest i czy groźne?

Witam,
najpewniej to zatkane gruczoły łojowe lub zakażenie mieszka włosowego - proponowałabym nie wyciskać zmian własnoręcznie, może Pani tylko zaognić zmiany.
Proszę poczekać do badania ginekologicznego, może Pani przemywać okolice sromu i zmian środkiem do higieny intymnej lub tonikiem.
pozdrawiam serdecznie!