W jaki sposób leczyć krostki na skórze penisa?

Witam. Od jakiegoś czasu pojawiły mi sie krostki na skórze na penisie, które mogę wyciskać. W jaki sposób mogę je wyleczyć ? Jaka maść jest dobra?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany to najpewniej wynik infekcji mieszków włosowych. Przede wszystkim proszę zatem nie wyciskać zmian i zwrócić większą uwagę na higienę, a zmiany nie powinny się pojawiać. Jeśli bardzo się nasilą proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zaleci właściwą maść.