Krostki w miejscach intymnych

Witam mam na i mam 18 lat i mam taki problem ze na miejsciu intymnym wyskoaczyły mi krosty strqasznie pieka i w srodku tez mam prosze o pomoc jak to leczyc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krostki najpewniej mają tło infekcyjne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który oceni zmiany oraz wdroży właściwe leczenie.