Nasilające się swędzenie w okolicy intymnej

Witam,od pewnego czasu odczuwam swędzenia okolicach intymnych,byłam u lekarza,ale on twierdzi,ze wszystko jest w porządku.swędzenia te robią się uciążliwe i nasilają się.proszę o pomoc.nie zmieniałam płynów,ani proszków.z góry dziękuje za pomoc. ewa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji. Proszę ponownie udać się do specjalisty ginekologa, który wdroży właściwe leczenie.