Swędzenie i pieczenie w miejscach intymnych

Problem intymny. Od 2 dni odczuwam swędzenie i pieczenie w okolicach intymnych. Pojawiły się piekące rany (podczas niekontrolowanego snu pewnie się drapałam). Umówiłam się już na wizytę u ginekologa i wizytę mam dopiero za tydzień a jest to dolegliwość nie przyjemna i chcę się dowiedzieć czy jest jakiś sposób aby złagodzić trochę to swędzenie do czasu wizyty u lekarza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wskazuje na występowanie infekcji układu rozrodczego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który zastosuje doraźne leczenie do czasu wizyty u ginekologa.