Ból, pieczenie warg sromowych i łechtaczki oraz gęsty nalot

Witam, od jakiś 2 tygodni mam problem intymny. ból i pieczenie warg sromowych i łechtaczki. pojawił się biały gęsty nalot, czasami w grudkach. najgorzej jest w nocy swędzi i boli przy samej górze narządów intymnych. bardzo śmierdzi ta wydzielina. najgorzej jest na wargach sromowych ten biały śmierdzący nalot. bardzo gęsty i bardzo dużo go jest. nie czuje pieczenia ani zadnych oznak innych przy oddawaniu moczu,. seks uprawiałam ostatnio w lipcu, onanizuje się raz na tydzień czasem zadziej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie infekcji grzybiczej układu rozrodczego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa który wdroży odpowiednie leczenie.