Swędzenie i pieczenie w okolicach dróg rodnych od 4. miesięcy

Problem wyjątkowo intymny. Swędzenie i pieczenie w okolicach dróg rodnych. Utrzymuje się długo- ok 4 msc. Stosowałam maść Clotrimazolum, nie pomogło, potem Gynalgin, pogorszyło się. Podejrzewam że mimo wszystko mogą to być grzyby. Jestem osłabiona, pieczenie narasta, to krępujące, utrudnia oddawanie moczu i uniemożliwia całkowicie stosunek płciowy /ból/. Termin do ginekologa mam dopiero na koniec czerwca, nie wiem czy wytrzymam do tego czasu... Chcę ten stan choćby załagodzić ... Pomocy

bez badania odpowiedz jest niemożliwa Proszę umówić wizytę u ginekologa. Skoro są takie terminy to pozostaje Pani wizyta prywatna