Drobne krostki na skórze twarzy

Jak pozbyć się drobnej "kaszki" z twarzy? Problem zaczął się dobre dwa miesiące temu, na twarzy, głównie czole i brodzie pojawiła się masa drobnych krostek, widocznych pod światło. Z początku myślałam, że to uczulenie na nowy krem, czy podkład, jednak od miesiąca używam już swoich starych, sprawdzonych produktów a problem jak jest tak był. POMOCY ! wygląda to okropnie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany najpewniej mają podłoże alergiczne lub infekcyjne. Powinien je ocenić lekarz POZ lub specjalista dermatolog podczas bezpośredniej wizyty.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl