Opuchnięte policzki i oczy oraz swędząca skóra twarzy z wysypką na brodzie

Witam,od około 1 doby mam problem ze skórą na twarzy.Na początku była obrzmiała, czerwona i gorąca jakby płonęła. jednak rano obudziłam się z opuchniętymi policzkami i oczami. skóra jest naciągnięta i wrażliwa do tego strasznie swędzi a na brodzie wystąpiła wysypka cos w rodzaju kaszki mannej(drobniutkie krostki z ropnymi czubkami)co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany najpewniej mają podłoże alergiczne lub infekcyjne. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który oceni skórę oraz pokieruje dalszym postępowaniem.