Czerwone i swędzące plamki na stopach

Od kilku dni na stopach mam czerwone plamki, które swedza i nabierają intensywniejszego koloru wieczorami. Smarowalam je steperem i undofenem ale to nie jest zmiana tego typu. Nie zmienialam żadnych produktów ostatnio. Jest to dość dyskomfortowa sytuacja. Proszę o pomoc.

Witam! Opisane zmiany mogą być wynikiem reakcji alergicznej bądź zakażenia o charakterze grzybiczym. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl