Czerwone kropki i biały osad o nieprzyjemnym zapachu na penisie

Witam juz dawno temu zauwazylem u siebie na penisie jakies czerwone kropki i bialy niezbyt pachnacy osad bylem z tym u urologa ktory powiedzial ze nic nie widzi i ze wszystko jest w porzadku bo widzial penisa w stanie spoczynku a nie w zwodzieale nadal obawiam sie ze jest to zarazliwe i chce wiedziec czy jest zarazliwe czy nie i myje penisa codziennie ale to codziennie jest bialy nieladnie pachnacy osad i kropki widac tylko w zwodzie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na infekcję. Jeśli ma Pan wątpliwości co do prawidłowości postawionej diagnozy sugeruję ponowną konsultację z lekarzem POZ lub specjalistą urologiem.