Czerwone kropki na penisie

Witam! mam 18 lat i podczasz załatwiania się dostrzegłem czerwone kropki na penisie nie są one wielkie ani nie bolą nie pieczą nic jakby zwykłe pryszcze tylko czy może to zejść samo? bo wstydze się o tym komukolwiek mówić albo czy są chociasz jakeś domowe sposoby

Witam, domowe sposoby na choroby skóry sa najgorszym wyjsciem. Myślę, że należy udać sie do lekarza dermatologa. Wydaje mi się, ze bez specjalistycznego badania przedmiotowego (oko + ręka lekarza) nie uzyska Pan pełnej, satysfakcjonującej Pana diagnozy, a co za tym idzie, leczenia. A zatem…… wskazana wizyta u podanego powyżej specjalisty. Pozdrawiam RH