Czerwone plamki i odkładanie tłuszczu na gałkach ocznych u 42-latka

lekarz stwierdzil u mnie odkladanie tluszczu na gałkach ocznych jak również czerwone 2plamki w dnie oka co jest tego powodem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w opisie nie ma podanych żadnych szczegółowych danych, w tym Pani/Pana wieku, płci, informacji o stanie Pani/Pana zdrowia, chorobach współistniejących, stosowanych lekach, itd. Opisane zmiany najpewniej są konsekwencją chorób przewlekłych takich jak cukrzyca, nadciśnienie, a pośrednio także wieku. O szczegółach proszę jednak porozmawiać z lekarzem okulistą.