Ciśnienie w gałkach ocznych a jaskra

Witam. Mam jaskrę, w ostatnim badaniu ciśnienie wynosiło 14 w obu gałkach ocznych. Mam stwierdzoną w badaniach grubszą rogówkę 580mm. Pani doktor na ostatniej wizycie zleciła przyjmowanie kropli Nodom 2 x .dziennie. Czy słusznie?

Piotr Pilarski

Z opisu wynika, że postępowanie jest prawidłowe.

Pozdrawiam.

Witam. Jeżeli ma Pani jaskrę to należy zakrapiać oczy. Kwestia zaufania do Pani lekarza okulisty. Jeżeli zadaje Pani takie pytanie to lepiej zmienić okulistę bo jaskry nie można wyleczyć.Tak że Pani będzie się leczyć już zawsze. Pozdrawiam