Czerwone plamki na brzuchu i klatce piersiowej

witam , od dluzszego czasu mam na brzuchu klatce piersiowej, w okolicy narzadow plciowych , ina karku czerwoneplamki , jest ich coraz wiecej , sa gladkie cos typu blizn , nie wiem co to moze byc , czy to cos od watroby? uczulen nie mam na nic , tak samo nie mam alergii . prosze o odpowiedz , moge przeslac zdjecie jak to mniej wiecej wyglada na brzuchu iklatce piersiowej, z czasem ichprzybywa coraz wiecej. pozdrawiam robert 29l

Oto typowy problem z pytaniami w internecie - bardzo ogólne opisy. "Od dłuższego czasu" - to znaczy od kiedy? "Czerwone plamki" - cała dermatologia to czerwone plamki. Zbyt mało konkretne dane i nie ma z czego ułożyć porady. Co najwyżej skierować Pana do dermatologa, niech to obejrzy fachowiec.