Czerwone plamki na plecach i brzuchu

Witam,ostatnio zauważyłam małe czerwone plamki na plecach i brzuchu, nie swędzą za to po jakimś czasie łuszczą się a skora robi się biała. Proszę o odpowiedz, bo nie mam możliwości w najbliższych dniach skonsultować się z lekarzem.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn występowania takich zmian jest bardzo dużo. Raczej nie obędzie się to bez wizyty lekarskiej. Aby cokolwiek można byłoby radzić należy zmiany te zobaczyć. Proponuję wizytę u dermatologa.