Czerwone plamki pojawiające sie na ciele

od jakiegos czasu pojawiają sie czewone kropki na ciele, wyglądają dosłownie jak kropka krwi, albo jakby pękło naczyńko pod skórą.Jest tego coraz wiecej, morfologia, enzymy wątrobowe, mocz wszystkie wyniki w normie. Co to moze być ?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl