Czerwone plamy na szyi podczas stresu

W sytuacji stresowej zauważyłam, ze moja szyja pokrywa sie czerwonymi plamami, ktore po pewnym czasie znikają. Czy to może oznaczać problemy z tarczyca?

Dzień dobry. Opisane przez Panią objawy mogą mieć podłoże hormonalne i warto wykonać diagnostykę w tym kierunku. Niezależnie od tego, proszę rozważyć możliwość wsparcia przez psychologa umiejętności radzenia sobie ze stresem. Mniejsze zdenerwowanie będzie także wpływało na mniejsze objawy. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/