Czerwone plamy na twarzy przy marskości wątroby

witam. Obecnie jestem po splemectomi i cholocysteskomi. Do tego choruje na czesciową marskość wątroby. Przez około pol roku nie miałem zadnych dolegliwośći a teraz zaczeły wyskakiwac czerwone plamy na twarzy i odczuwam ogromne zmęczenie i ból w okolicach śródbrzusza. zrobiłem sobie wyniki krwi i proby watrobowe - są dobre. Nie pije alkocholu. Pytanie mam takie ;co moze byc powodem pogorszenia mojego stanu zdrowia oraz czy to jest cos wspołnego z wątroba ? Dziękuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bez wykonania dokładniejszych badan jak np. układ krzepnięcie nie mozna stwierdzic przyczyn. Zalecam wizyte u lekarza prowadzącego. Pozdrawiam