Czerwone plamy pomiędzy pośladkami

Witam,jestem mężczyzną 30lat. Od miesiąca mam męczący problem.Mianowicie między pośladkami pojawily sie czerwone plamy, ktore po jakims czasie zaczęły strasznie swędziec. Ciągle drapanie, spowodowalo ze porobiły sie rany i strupy,które odchodzą(ciągledrapanie). Zauważyłem tez czerwone plamy na udach i w okolicach jąder,POMOCY!!

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną. Możliwe, że jest to reakcja alergiczna. Sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.