Czerwone plamy na ciele

Witam! Na całym ciele poczynając od miejsca innymnego, szyji, brzucha i nóg, robią mi się czerwone plamy (nie swędzą) ale się złuszczają. Nie wiem co to jest, strasznie brzydko to wygląda. Nie mam jak pojechać do lekarza bo drogi zawiane a w sobote mam 100dn;/ pomocy .

Witam! Niestety nie można jednoznacznie określić charakteru zmian bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Wykwity mogą wiązać się między innymi z łuszczycą, zakażeniem bakteryjnym czy reakcją alergiczną.