Czerwone plamy na ciele u dziecka

Mój syn ma rok i miesiąc od 2 tygodni za uwarzyłam u niego czerwone plamy na całym ciele prócz twarzy plamy są w kształcie placka lekko szorstkie bardzo mnie to nie pokoi wcześniej tez sie pojawiały lecz było ich mniej i zniknęły po użyciu kremu na egzemę teraz jest ich więcej sa bardziej czerwone krem nie pomaga możne ktoś mi pomorze ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z pediatrą. Zmiany mogą mieć przyczynę alergiczną, jak również być spowodowane chorobą zakaźną, stąd ważne jest zbadanie dziecka.