Czerwone ślady i blizny po kuracji retinoidami

Witam, jestem tuż po kuracji retinoidami. Zostały czerwone ślady, blizny zanikowe i kilka takich które wystają, ale są małe- czy mogę je smarować maścią na blizny np contractubex, czy póki co tego nie ruszać?

Póki co nie ruszać. Proces przebudowy blizn może potrwać kilka miesięcy. Contractubex jest lekiem wyłącznie na blizny przerostowe, nie nadaje się na zwykłe ani zanikowe, może jeszcze pogorszyć sprawę.