Czerwone zmiany na palcach u nóg a odpowiednie działania

Na dwoch palcach u nog zrobily mi sie...no wlasnie, nie wiem jak to nazwac ,bo nie sa to typowe modzele.Zgrubienia sa miekkie, okragle i maja zaczerwieniony kolor.Na razie smaruje je codziennie jadyna ,poniewaz przed laty uslyszalam od pewnej znajomej lekarki, ze to pomaga.Czy dobrze robie i co robic innego domowym sposobem a poniewaz nie mieszkam w Polsce nie ufam tutejszym metodom leczenia.

Pozdrawiam
Iwona
Stajkowska

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.