Czerwone żyłki na oczach a mocniejsze okulary korekcyjne

Witam rok temu przeszedłem na mocniejsze okulary wczesniej nosilem op -2.25 -2.0 ol -3,0 -1.25 tera nosze -3.0 -2,25 od samego poczatku zaczely sie moje problemy z okiem zaczely pojawiac sie sie czerwone zylki na oku i ciezko bylo wysiedziec przed kompem po wizycie u okulisty okazalo sie ze wszystko jest ok a oko dalej piecze i sa te zylki po roku wada wzrosla stosuje krople ale nie pomagaja czy mozliwe ze przez to ze za szybko zaczlem nosic mocniejsze okulary nabawilem sie czegos prosze o rade

Piotr Pilarski

Nie, silniejsze okulary nie mają na to wpływu. Sugeruje wizytę u okulisty.

Pozdrawiam.