Zaburzenia widzenia i bóle oczu po zmianie okularów

Witam szukam pomocy rok temu zmienilem okulary na mocniejsze i od pierwszych dni zaczęły sie moje problemy niemoglem juz siedziec dlugo przed kompem wogole czulem sie w nich zle bylem u okulisty powiedzial ze okulary sa dobrze zrobione i poterzba czasu ostatnia wizyta u okulisty stwierdzil ze moje oczy sa slabe i cos ze slabo pracuja jak za dlugo patrze na bliskie obiekty dlatego wada ciagle postepuje wrocilem na chwile do starych ale slabo w nich widzialem a tera kazde nowe to jakies piekło

Witam.tak jak stwierdzil Pana okulista ma Pan niewycwiczona akomodacje.najlepiej byloby uzywac jednych do dalu i innych do kompa.niestety nie pisze Pan czy to plusy czy minusy.pozdrawiam