Czerwony bąbel pod pachą u 75-latki

Witam mam 75 lat. od kilku dni zauwazylam cos czerownego jak bombel pod pacha i strasznie boli. wnuczka dala mi na weekend masc novate bol troszke ustaje ale nie wiem od czego to moze byc i czemu boli?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.