Czerwony ślad pod obrączką

Witam. Od tygodnia pod obrączka mam czerwony ślad. Bardzo mnie to szczypie. Są tam takie małe pryszczyki z wodą które trochę swedza. Gdy zamocze rękę wygląda to gorzej. Czy to może być odparzenie, czy raczej uczulenie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej odparzenie, proszę nie nosić obrączki przez kilka dni, można stosować preparat na odparzenia, w razie problemu z gojenie kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam