Częsta opuchlizna stopy u 29-latki

Witam Mam problem ze stopą, zaczęło się to od mojego wyjazdu w góry, kiedy to po długiej pieszej wędrówce spuchła mi lewa stopa i jest tak do tej pory ciągnie się to od roku, puchnie mi ona raz na jakis czas, nie jest to duze spuchniecie i raczej jakos mocno nie boli i jesli boli to raczej w srodstopiu, przy przed odtatnim i ostatnim palcu, zazwyczaj lekko puchnie mi lewa stopa, chociaz zdarzylo sie ze i prawa lekko spuchla, co to moze byc? moze zle sawiam stopy?mam lekka skolioze.

Witam. Trudno mówić o przyczynie dolegliwości bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Objawy najprawdopodobniej są wynikiem chodzenia po nierównym podłożu lub noszenia nieodpowiedniego obuwia.