Częste bóle głowy po urodzeniu dziecka

Dzień dobry. Mam na imię Marta i mam 24 lata. 8 miesięcy temu urodziłam dziecko. Mam takie pytanie. Mam bóle głowy, zdarza się tak, że są one parę dni, a nawet tydzień. Biorę proszki i przestaje, a czasami nawet nic nie pomagają. Na jakiś czas ustępują, ale po jakimś czasie wracają. Robiłam badania i wyszło wszystko ok. Proszę o pomoc i radę. Co dalej robić.

Witam serdecznie,
Nie wiem jakie dokładnie badania miała Pani wykonane. W Pani przypadku konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu lekarskiego oraz wykonanie badania neurologicznego. Być może na tym etapie możliwe będzie postawienie rozpoznania. Gdyby jednak były wątpliwości konieczne będzie wykonanie tomografii komputerowej lub rezonansu magnetycznego głowy.
Pozdrawiam