Częste bóle głowy w okolicach skrioniowych

Witam serdecznie. Od kilku miesięcy mam częste bóle głowy w okolicach skroniowych. Dodam, iż poza bólami głowy nie miewam innych niepokojących objawów, a badania krwi mam w normie. Neurolog zlecił mi badanie EEG. Oto jego wynik: W ok. skroniowo- ciemieniowych rejestruje sie w sposób rozsiany dość liczne poj, i po kilka fale theta 6-7 Hz o amp. do 80 mV oraz pojedyńcze fale ostre o amp. do 110 mV. Hv nasila te zmiany. Fst nie aktywuje zapisu. Bardzo proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zapis jest nieprawidłowy. Wynik badania powinien ocenić specjalista neurolog w oparciu o szczegółowe dane kliniczne. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.