Częste choroby u przedszkolaka

Witam.Moja 5-letnia córeczka odkąd od września zaczęła chodzić do przedszkola,tak co ok.dwa tygodnie choruje.Przeważnie jest to gorączka,katar i kaszel.Każdy powrót do przedszkola jest ryzykiem,że zaraz zachoruje,a każda wizyta u lekarza kończy się antybiotykiem.Podaję jej syropy wspierające odporność i staram się minimalizować ryzyko zarażenia się od innych,np.katarem.Mimo wszystko powtarza się ten rytuał.Jak chronić córkę przed przeziębieniem?Czy czekać,aż z tego wyrośnie i się sama uodporni?

Witam,
syropy, witaminy, szczepienia moga pomóc.
Niestety przedszkole to miejsce gdzie panuje wiele infekcji i dzieci często je łapią.
Córka wyrośnie z tego - to kwestia czasu.
Pozdrawiam!