Częste chorowanie u 9-miesięcznego syna

Sprawa dotyczy młodszego syna... ma 9 miesięcy i ciągle jedziemy od małego na antybiotykach. Starszy po tygodniu szkoły jest chory i mały zaraz ławie od niego. . Wygląda to tak, że ok 2 tyg męczymy się żeby zwalczyć chorobę syropami, inhalacjami i wszystkim co można a i tak kończy sie antybiotykiem, ponieważ stan sie pogarsza z każdym dniem... Nie wiem od czego zacząć. Chciałabym Waszej rady, wsparcia... Planuje z nim również wyjazd do Rabki na diagnostykę i tam być może wskażą choć jakąś drogę

Aleksander Ropielewski

Problem wymaga dogłębnej analizy przez lekarza pediatrę lub immunooga klinicznego. Do tego otrzebne są informacje dotyczące dotychczasowych chorób i leczenia oraz przeprowadzenie badania przedmiotowego. W związku z tym niestety nie jestem w stanie udzielić konkretnej porady.