Płacz i wieczorne wpadanie w histerię 20-miesięcznego dziecka

Moj starszy synek konczy wlasnie 20 miesiecy. Jest bardzo wrazliwy ale dobrze sie rozwija, nawet dosc szybko Odkad zaszlam w kolejna ciaze stal sie jeszcze bardziej placzliwy. wpada w histerie nawet kilka razy dziennie. Czesto sam nie wie z jakiego powodu. Gdy jestem sama z synem do momentu gdy wraca z pracy maz oraz tesciowie jest zupelnie innym dzieckim. Slucha, bawi sie ze mna, smieje. Koszmar zaczyna sie wieczorem. Gdy jest tatus zaczyna mnie nawet odpychac i bic. Co mam robic?

Witam, powodów opisanego stanu rzeczy może być bardzo wiele,aby doradzić Pani co robić w sposób, który dawałby szansę na rozwiązanie problemu bez ryzyka skrzywdzenia synka poprzez nieprofesjonalną interwencję, należałoby najpierw przeprowadzić dokładny wywiad psychologiczny dotyczący rozwoju dziecka i dotychczasowych metod postępowania z nim. W związku z powyższym zachęcam do wizyty u psychologa dziecięcego. Pozdrawiam

Wiele zależy prawdopodobnie od waszych postaw wychowawczych. Warto omówić sprawę dokładnie z psychologiem dziecięcym.

Witam. Pójść na intuicję, obserwować co jest mu potrzebne do snu, nie narzucać swojej obecności i sprawdzić czy wraca do równowagi. Może wieczorem bolą go wyrzynające się ząbki, i nie ma związku z pojawiającym się na horyzoncie tatą.