Częste oddawanie moczu a pieczenie pochwy

Witam Mam częste oddawanie moczu i towarzyszące przy tym pieczenie pochwy, pieczenie podczas stosunku. Leczyłam się na infekcje ale to nic nie pomaga i ginekolog mówi, że nie ma u mnie żadnej infekcji. Z testu na mocz wyszło że brak jest infekcji. Nie wiem co się dzieje? Proszę o odpowiedź i dziękuje

Aleksander Ropielewski

Należy wykluczyć infekcę rzęsistkiem pochowym (często trudną do wykrycia standardowymi badaniami) oraz zaburzenia urologiczne. Sugeruję kontakt z urologiem.