Częste oddawanie stolca i ból brzucha

Witam, mam problemy w czestym oddawaniu stolca, występuje nawet ponad 10 razy dziennie, zazwyczaj nie jest luźny, towarzyszy ból brzucha. Jestem 5 miesiecy po wycięciu woreczka zółciowego, staram się jeść mądrze i w równych odstępach czasowych... Po USG jamy brzusznej także nic nie widać...

Lek. Krzysztof Szmyt

Zalecam pilną wizytę u lekarza rodzinnego w celu wystawienia skierowania do gastroenterologa bądź wizyty u chirurga, który Pana prowadził w szpitalu. Przyczyn może być wiele i w tym celu trzeba wykonać odpowiednie badania specjalistyczne.