Częste oddawanie stolca i po każdym posiłku

ODDAWANIE KAŁU DO NAWET 10 RAZ DZIENNIE ; Mam 45 lat bylam operowana 10 lat temu na hemoroidy ale wtedy odczuwalam okropny bol i wszystkie objawy byly inne.Teraz od prawie 3 miesiecy po karzdym posilku lub nawet w trakcie musze skorzstac z toalety ale rowniez poza posilkami dochodzi do oklo 10 razy dziennie.Stolce sa zawsze luzne lub nawet przypominajace rozwolnienie.Brzuch jest zazwyczaj mocno wzdety po po wyproznieniu na papierze jest krew.Pozatym nie mam zadnych boli.Lekarz stwierdzil u mnie ostanio zatrucie pokarmowe ale to juz za dlugo trwa jak na zatrucie.Wiem ze powinnam isc do lekarza i tak tez zrobie ale czy powinnam zmienic lekarza i czy moze byc to nowotwor?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazane jest wykonanie kolonoskopii - jak najbardziej diagnostyka w kierunku choroby nowotworowej dolnego odcinka przewodu pokarmowego jest zalecanym postępowaniem przy tego typu objawach. Sugeruję konsultację z innym lekarzem.